Bizimayakkabici.com.tr

 

1993 yılında kurulan  Derya Ayakkabı Giyim Otomotiv San. ve Tic. Ltd.Şti.    ayakkabı ve giyim perakende satışı ve otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul Ticaret Odasına 590299 sicil numarası ile kayıtlıdır. Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, PttAvm, Akakçe, Amazontr, Çiçeksepeti, Bpazar gibi Türkiye'nin seçkin e-ticaret pazar yerlerinde bizimayakkabici  ismi ile sanal mağazacılık alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, yol haritasını buna göre tanzim edip, etik değerlere saygılı, sosyal sorumluğun bilincinde, büyüme ve gelişme ivmesini maksimum seviyeye sabitlemiş, koşulsuz müşteri memnuniyetini, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı esas almaktayız.

 

Vizyonumuz

Sürekli yenilenerek seçim sürecinizi kolaylaştıracak doğru model ve renk seçimiyle, uygun fiyatlı ve kaliteli modellerimizle, Türkiye’nin en seçkin markalarını dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerimizle buluşturarak, aslında bir ihtiyaçtan ziyade kendinizi şımartmanın,  tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini ve girdiğiniz her ortamın en parlak yıldızı olmanızı amaçlıyoruz